۱۳۹۶/۰۹/۱۶

پیام تبریک فرماندار شهرستان شیروان به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان؛ امین رضا مرآتی فرماندار طی پیامی روز 16 آذر روز دانشجو را به همه دانشجویان تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد:بسم الله الرحمن الرحیم
۱۶ آذرماه سالروز شهادت سه دانشجوی قهرمان و استکبارستیز در سال ۱۳۳۲ به دست رژیم وابسته پهلوی است و در تاریخ انقلاب و میهن اسلامی به نماد استکبارستیزی، استعمارستیزی و بیداری دانشجویان کشور تبدیل شده است، یادآور اهمیت بازخوانی و تأمل در نقش دانشجو در تحقق آرمان های ملت و ارتقای قدرت و ظرفیت های تضمین کننده پیشرفت ایران اسلامی به سمت فتح قله های ممتاز جهانی است.
دانشجویان ایران اسلامی که در پیروزی انقلاب اسلامی دوشادوش روحانیت بیدار و مردم آگاه نقش بی بدیل داشتند، پس از انقلاب نیز در عرصه های مختلف و دفاع مقدس جایگاه خود را تثبیت کردند.
ﺭﻭﺯ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮ ﻓﺮﺻﺖ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻭﺍﮐﺎﻭﯼ ﻭ ﺑﺎﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﯽ ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﯼ ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﺎﻥ ﺍﻧﻘﻼﺑﯽ ﻭﺗﺎﺛﯿﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺮ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﻣﺎﻥ ﺑﯿﻨﺪﯾﺸﯿﻢ ﻭ ﻇﺮﺍﻓﺘﻬﺎ ﻭ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﯾﻦ ﻧﺴﻞ ﻧﻮ ﺍﻧﺪﯾﺶ ﻭ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺭﺍ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺗﺮ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ چرا که معتقدیم آرمان خواهی دانشجویان آن زمان با هدف استکبار ستیزی و ایجاد یک حکومت مردمی بوده که این امر محقق گردیده ولی مطالبات امروز دانشجویان عزیزمان ، تلاش برای توسعه ، تحقق همه جانبه عدالت اسلامی و دفاع از منافع ملی همچنان ادامه دارد.
اینجانب ضمن تبریک 16 آذر، روز دانشجو به تمامی دانشجویان و فرهیختگان شهرستان، امیدوارم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و همت دولت تدبیر و امید و طرح های سازنده دانشجویان و فارغ التحصیلان شیروانی بتوانیم شاهد شهرستان و استانی آباد با آتیه ای روشن بر پایه علم، دانش و تعهد باشیم.
امین رضا مرآتی /فرماندار شهرستان شیروانمنبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۱۳
مطالب مرتبط با این موضوع :