۱۳۹۳/۰۹/۲۶

آیین تودیع و معارفه بخشدار جرگلان برگزار گردید .

در جلسه شورای اداری شهرستان راز و جرگلان با حضور مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی ، فرماندار راز و جرگلان ، بخشداران ، اعضای شورای اداری ، ائمه جماعات ، روحانیون اهل سنت و شیعه شهرستان ، دهیاران و شوراهای شهرستان ، آیین تودیع و معارفه بخشدار جرگلان در محل کانون شهید رجایی شهر راز برگزار گردید .


وحیدی مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری خراسان شمالی ، انتخاب اولین بخشدار بومی این شهرستان در بخش جرگلان را گام مهم و مبارکی در جهت تحقق مطالبات به حق مردم این شهرستان در راستای بکارگیری نیروهای شایسته و توانمند شهرستان به منظور خدمت به مردم مؤمن و همیشه در صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست  . وی با بیان اینکه مسئولیت یک مفهوم عام و فراگیری است که تمامی جنبه ها و جهات زندگی انسانها را در عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و تعامل انسانها با یکدیگر را در بر می گیرد ، افزود : مسئولیت متوجه تمام شئون انسانهاست . شئون انسانها به نحوی تحت سیطره این مسئولیت قرار گرفته است . وی همچنین اظهار داشت : امروزه وحدت ملت ایران به عنوان یک عامل پیش برنده بیداری و آگاهی امت مسلمان در جهت تحقق مجاهدت های نبی گرامی اسلام (ص) است .
مهندس علی اکبری فرماندار شهرستان راز و جرگلان با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در موضوع بومی گزینی گفت : عدم استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های محلی در شهرستان به یک حساسیت تبدیل شده است . راز و جرگلان دارای نیروهای متخصصی است که به درجه ای از فهم علمی و فنی رسیده اند که مدیریت امور اجرایی شهرستان را بر عهده بگیرند  که در این راستا قدمهایی نیز برای جذب نیروهای کارشناسی بومی صورت گرفته است  .
فرماندار رازو جرگلان بر بکارگیری نیروهای بومی ساکن تأکید کرد و افزود : حضور نیروهای بومی ذخیره ای است برای ارتباط با مدیران بعدی که با تفاهم و یکدلی زمینه ساز شکوفایی و توسعه و پیشرفت شهرستان باشند .
وی در ادامه از تلاشهای صادقانه سرپرست بخشداری جرگلان در مدت زمان کوتاه مدیریت وی قدر دانی کرد و انتصاب آقای نجاهی از نیروهای ارزشی شهرستان ، مصداقی از توانمندی و صلاحیت و نیروی کار آمد به عنوان نماینده عالی دولت در بخش جرگلان را پیامی مهم در راستای همدلی ، وفاق ، تفاهم و وحدت دانست . پایبندی به حفظ ارزشهای اسلامی ، داشتن اطلاعات محلی فراگیر ، پیگیری امور عمومی مردم در سالیان متمادی را از ویژگی های وی برشمرد .
 

منبع : روابط عمومی
تعداد بازدیدها : ۵۷۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده