۱۳۹۵/۱۲/۲۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

تنوع قومی و مذهبی در خراسان شمالی یک فرصت است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: تنوع قومی و مذهبی در کشور و نیز خراسان شمالی، یک فرصت است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدتقی ایرانی که در کمیسیون اقوام، فرق و مذاهب  استان سخن می گفت، وجود اقوام با زبان و گویش های مختلف در خراسان شمالی همراه با امنیت پایدار این منطقه  را فرصتی برای توسعه و پیشرفت استان دانست که می تواند به عنوان الگویی مناسب در کل کشور معرفی شود.
وی با اشاره به ظرفیت های موجود در قانون اساسی، تنوع قومی و مذهبی را اصلی پذیرفته شده دانست و تصریح کرد: بر این اساس، دولت تدبیر و امید برای استفاده از ظرفیت تمامی اقوام و مشارکت دادن آنان در بدنه اجرایی و مدیریتی کشور تلاش فراوان داشته و در این راه اقدامات بسیار خوبی نیز انجام داده است.
دکتر ایرانی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، برگزاری مستمر انتخابات را از افتخارات نظام جمهوری اسلامی دانست و از مشارکت گسترده و حداکثری به عنوان ضامن اقتدار نظام و خنثی کننده توطئه های بدخواهان نظام و کشور یاد کرد.
وی فراهم کردن فرصت عادلانه برای گروه ها و احزاب قانونی به منظور بیان دیدگاه های خود و فراهم کردن شرایط انتخابات رقابتی را مسئله ای تاثیر گذار در شکل گیری مشارکت حداکثری مد نظر مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: معیار ما در برگزاری انتخابات، قانون است و همه باید رهنمودهای مقام معظم رهبری و قانون را فصل الخطاب قرار دهند.
معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به حضور حداکثری مردم خراسان شمالی در انتخابات گذشته بیان کرد: مردم خراسان شمالی در انتخابات پیش رو حماسه دیگری از حضور و پایبندی به آرمان های انقلاب خلق خواهند کرد./
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۱۲۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده