۱۳۹۶/۰۴/۲۶
معاون سیاسی، امنیتی استانداری خراسان شمالی؛

خدمات ارایه شده از سوی بنیاد ۱۵ خرداد در مسیر خدمت رسانی مطلوب به مردم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: خدمات ارایه شده از سوی بنیاد ۱۵ خرداد در مسیر خدمت رسانی مطلوب به مردم است چرا که تاکنون اقدامات موثری را از این نهاد شاهد بوده ایم.


به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛ محمد تقی ایرانی در جلسه بررسی مشکلات بنیاد 15 خرداد استان اظهار داشت:پس از پیروزی انقلاب اسلامی، بنیاد 15 خرداد به دستور امام راحل(ره) و با هدف رفع مشکلات مردم در اقصی نقاط کشور تشکیل شده لذا مشکلات این بنیاد در استان نیز باید با همکاری دستگاه های اجرایی متولی حل شود.
وی ادامه داد: بنیاد 15 خرداد همچون دستگاه های خدمات رسان نیست بلکه خدمات رسانی جزو ذات کار این بنیاد است بنابراین در مسیر مشکلات بنیاد 15 خرداد ، دستگاه های اجرایی نباید سختگیری های خاصی را تحمیل کنند.
ایرانی تصریح کرد:  نمونه بازر و شاخص خدمات رسانی بنیاد 15 خرداد برای این استان عملیات احداث خوابگاه بنیاد 15 خرداد با مساعدت ویژه آیت الله صانعی بود که می توان کار بزرگی را برای استان قلمداد کرد.
گفتنی است در این جلسه مشکل تغییر کاربری یک قطعه زمین از اراضی مسکن وشهرسازی به بنیاد 15 خرداد  استان مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این مشکل از سوی اداره کل شهرسازی استان حل شد.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۹۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده