۱۳۹۶/۰۸/۲۳
استاندار خراسان شمالی:

دیدار استاندار خراسان شمالی با خانواده شهید و جانباز جنگ تحمیلی در بجنورد

در ایام پایانی ماه صفر، استاندار خراسان شمالی با خانواده معزز شهید نصرت الله عظیمی و جانباز سرافراز یوسف خرمی دیدار کرد ‌.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در این دیدارها از شهدا به عنوان مظاهر قدرت نظام اسلامی یاد و تاکید کرد: دستاوردهای امروز کشور در عرصه های مختلف مرهون از خودگذشتگی و‌جانفشانی شهدا و ایثارگران است.
وی افزود: والدین شهدا با تربیت فرزندانی صالح و وظیفه شناس و شهدا با درک موقعیت و‌ عمل به تکلیف، دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند و اینک ما به عنوان میراث داران آنان باید برای تحقق آرمان های متعالیشان تلاش کنیم.
استاندار خراسان شمالی با بیان این که سرکشی از خانواده های معزز شهدا و جانبازان فراتر از تکلیف سازمانی و اداری است، اظهار داشت: در کنار پرداختن به امور و فعالیت های روزمره، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان موجب صیقل روح و تجدید روحیه برای خدمت بهتر به مردم است.
صالحی از جانبازان هم به عنوان شهدای زنده یاد و‌ تصریح کرد: وظیفه داریم در حد توان امکانات لازم را برای خانواده های این عزیزان فراهم کنیم.
گفتنی است؛ شهید نصرت الله عظیمی در سال ۶۲ و در سن ۱۸ سالگی در تنگه چذابه به درجه رفیع شهادت نائل شد و یوسف خرمی جانباز ۲۵درصد نیز طی عملیات خیبر در جزیره مجنون به افتخار جانبازی نائل آمده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۲۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده