۱۳۹۷/۱۰/۱۹
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

مدیران استان جلسات ستاد اقامه نماز را جدی بگیرند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی با انتقاد از غیبت برخی مدیران در نشست شورای اقامه نماز گفت:مدیران دستگاه های اجرایی، جلسات ستاد اقامه نماز استان را جدی بگیرند و بدانند تمامی مصوبات این شورا لازم الاجراست و باید توسط مدیران مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در شورای اقامه نماز استان در صداوسیما اظهار داشت: اقامه نماز باشکوه نیازمند توجه همگانی است و از تمام مدیران دستگاه های اجرایی خواستیم توجه به وقت نماز در هنگام جلسات و برنامه ها را مدنظر قرار دهند و رعایت کنند.
وی با اشاره به کمبود فضای نمازخانه ای مدارس استان تصریح کرد: تدابیری اتخاذ شود که ساخت 60 واحد نمازخانه که برای مدارس استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سازمان نوسازی مدارس و عنایت دفتر مقام معظم رهبری و تامین اعتبار این دستگاه ها آغاز شده است، سریع تر انجام شود.
پورعیسی در ارتباط با نحوه تامین حق القدم ائمه جماعت مدارس استان نیز اظهار داشت:پیشنهاد می شود اعتبار این امر به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شود تا پرداخت کنند که البته برای این کار می توان از بودجه در اختیار استان از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم اقدام کرد.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده