۱۳۹۷/۱۰/۲۲

هشتمین نشست کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان برگزار شد

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی، هشتمین نشست کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان تشکیل شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، مجید پورعیسی در این نشست اظهار داشت: پیگیر روند اجرایی شدن مصوبات جلسات گذشته هستیم و با توجه به مصوبه تسریع در روند صدور مجوز بی نام سرمایه گذاری در نشست قبل پیشنهاد می شود گزارش این اقدام همزمان با ارائه سند توسعه سرمایه گذاری برای استاندار ارائه شود.
برگزاری رویدادهای استارتاپ ویکند در استان با هدف بهبود فضای کسب و کار از دستورکارهای این نشست بود که پورعیسی در این مورد گفت: با ارسال نامه ای از دبیرخانه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان به پارک و علم و فناوری، این نهاد با بررسی روند گذشته و ارائه چارچوب کار لازم متولی برگزاری این رویدادها باشد.
گفتنی است در این نشست هم چنین گزارش عملکرد صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان ارائه و مقرر شد با استفاده از ظرفیت قانونی تبصره 3 بند 9 قسمت"ب" ماده 31 احکام دائمی برنامه ششم بخشی از اعتبارات کمک های فنی و اعتباری استان به مبلغ 100 میلیارد ریال برای جبران قسمتی از کاهش سرمایه صندوق های استان ناشی از شرایط اقتصادی کشور و به منظور تامین سهم دولت، تصویب و به دبیرخانه شورای برنامه ریزی برای تایید نهایی ارسال شود.

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده