جشن پایان نیاز مددجویان به مسکن در خراسان شمالی برگزار می شود
استاندار:
جشن پایان نیاز مددجویان به مسکن در خراسان شمالی برگزار می شود
استاندار خراسان شمالی گفت: با تعیین برنامه زمان بندی یکساله جشن پایان نیاز مددجویان کمیته امام خمینی(ره) به مسکن در استان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی در حاشیه بازدید از مجتمع تولیدی پوشاک در روستای توتلی شهرستان راز و جرگلان، اظهار داشت: طی انعقاد تفاهم نامه سه جانبه مابین استانداری، کمیته امداد و سپاه پاسداران طی برنامه زمان بندی مشخص مددجویان استان تا یکسال آینده صاحب مسکن خواهند شد.
دکتر شجاعی به اقدامات استان در خصوص بازسازی مناطق سیلزده اشاره داشت و گفت: بر اساس آمار کشوری در بحث بازسازی و احداث واحدهای جدید برای شش هزار و ۴۵۰ واحد مسکونی استان سوم هستیم.
وی گفت: با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد به زودی شاهد بهره برداری از ۵ هزار واحد مسکونی خواهیم بود.
وی ادامه داد: در سایر بخش های آسیب دیده از سیل مانند کشاورزی و دام ستاد اجرایی فرمان امام(ره) کمک های بسیاری مانند اهدای بیش از ۱۰۰۰ راس گوسفند و توزیع ۲ هزار بسته لوازم خانگی داشته است.
دکتر شجاعی همچنین با اشاره به کمک های سایر گروه های جهادی مانند سپاه و بسیج به مناطق سیلزده استان، تصریح کرد: نسبت به کشور، خراسان شمالی از جمله استانهایی بود که در بحث جبران خسارت ها تلاش کرد وظیفه اش را به خوبی انجام دهد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۵۱۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی