تفاهم نامه های زیادی با صندوق کارآفرینی امید خواهیم داشت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
خبر خوش استاندار به مردم خراسان شمالی؛
تفاهم نامه های زیادی با صندوق کارآفرینی امید خواهیم داشت ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
استاندار خراسان شمالی که از ابتدای هفته در ماموریت کاری خود در تهران به سر می برد از انعقاد تفاهم نامه های زیادی با صندوق کارآفرینی امید طی هفته آینده خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی در دیدار با مدیر عامل صندوق کارآفرینی اظهار داشت: با کمک مردم و همه ارکان حاکمیت در استان توانستیم قدم های خیلی موثری در زمینه سرمایه گذاری و توسعه استان برداریم. 
دکتر شجاعی با استقبال از ورود صندوق کارآفرینی امید به میدان توسعه و سرمایه گذاری های بزرگ در استان، تاکید کرد: شرایط لازم برای سرمایه گذاری را فراهم خواهیم کرد. 
دکتر شجاعی با اشاره به پیشران های توسعه استان افزود: در زمینه کشاورزی می توانیم در سه محصول انگور، پسته و زعفران ورود کنیم و با ایجادصنایع تبدیلی در روستاها مهاجرت معکوس داشته باشیم.
نماینده عالی دولت در استان توسعه صنعت دام سبک در خراسان شمالی را الزامی دانست و افزود: نیاز به برندسازی محصولات کشاورزی و دامی داریم.
دکتر شجاعی گفت: شان مدیر اجرای کارهاست و برنامه ریزی و زمانبندی اجرای پروژه ها جز وظایف اصلی مدیریت است که خوشبختانه در استان انجام می شود. 
وی مطرح کرد: صندوق کارآفرینی امید را به عنوان بازوی توانمند مدیریتی در کنار خودمی دانیم و از پیشنهادات و برنامه های آن استقبال می کنیم.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۱۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی