پروژه آسفالت ۶ روستای بخش مرکزی اسفراین بهره برداری شد
در اولین روز از هفته دولت:
پروژه آسفالت ۶ روستای بخش مرکزی اسفراین بهره برداری شد
در نخستین روز از هفته دولت، با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان، از پروژه بهسازی و آسفالت ۶ روستای بخش مرکزی اسفراین، در روستای رحیم آباد بهره برداری شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین طاهر رستمی در این آیین گفت: با تلاش نیروهای جهادی و پرتلاش راهداری که از ته دل و جانانه در حال خدمتگذاری به مردم هستند؛ قریب به ۱۵ درصد ارتقاء شاخص در آسفالت راه روستایی داشته ایم که رقم این شاخص، هم اکنون به ۵۳ درصد رسیده است.
 
فرماندار اسفراین ادامه داد: کار جهادی کردن در شرایط سخت اعتباری؛ خدمت شیرینی برای مردم روستاها به ارمغان می آورد که باعث امیدآفرینی در بین مردم خواهد شد.
 
وی گفت: همراهی دهیار و اعضای شورای اسلامی روستاها و پای کار بودن مردم روستا، باعث رونق و توسعه روستا می شود.
 
بنا به گفته ذاکری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اسفراین، اجرای بهسازی و آسفالت راههای روستایی  شهرستان از محل اجرای طرح ابرار بوده که ۹ کیلومتر آن در بخش مرکزی و ۶ کیلومتر دیگر در بخش بام و صفی آباد که جمعا به طول ۱۵ کیلومتر اجرا شده که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
 
وی با اشاره به آئین افتتاح نمادین از پروژه های راهداری در روستای رحیم آباد گفت: با آسفالت محور روستای رحیم آباد به طول ۱۰۹ کیلومتر با اعتبار ۳۲۷ میلیون تومان، ۴۷ خانوار از این پروژه بهره خواهند برد
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
منبع فرمانداری اسفراین
تعداد بازدید : ۲۴۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی