دومین جلسه پیگیری اتمام گازرسانی به روستاهای استان به ریاست استاندار
در کمتر از یکماه برگزار شد؛
دومین جلسه پیگیری اتمام گازرسانی به روستاهای استان به ریاست استاندار
عصر امروز دومین جلسه اجرای طرح اتمام گازرسانی به روستاهای استان با حضور بیش از ۱۰ مدیر ارشد استانی و ریاست استاندار خراسان شمالی تشکیل و روند اجرای طرح بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، دکتر محمدعلی شجاعی در این جلسه برخورداری مردم از نعمت گاز را مطالبه بحق مردم عنوان کرد و گفت: برای گازرسانی به روستاهای باقیمانده باید دلایل عدم انجام این کار در سال های قبل بررسی و بر اساس قانون مشخص شود با انجام چه اقداماتی می توانیم این هدف را میّسر کنیم.
وی با اشاره به اینکه گازرسانی حتی به یک خانه برایمان مهم است افزود: اجازه ندهیم با گذشت زمان موضوعات کهنه شود و با تعیین برنامه زمان بندی کارها را انجام دهیم.
دکتر شجاعی در خصوص مطرح شدن برخی ادعاها مبنی برکوتاهی دستگاهها در گازرسانی به برخی روستاهای شهرستان بجنورد گفت: فرماندار بجنورد موظف است تا هفته آینده تمامی مستندات حقوقی را بررسی و اقدامات قانونی را انجام دهد. 
شجاعی با تاکید بر لازم الجرا بودن پاسخگویی ۲۴ ساعته دستگاهها به مکاتبات شرکت گاز استان در اجرای این طرح افزود: مکاتبات لازم برای تامین اعتبار، صدور مجوز عبور خطوط لوله گاز در برخی مناطق روستایی و صدور مجوز ترک تشریفات اجرای پروژه، ارسال نقشه های گازکشی توسط شرکت گاز به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بسرعت انجام گیرد.
خاطر نشان می گردد مه گدشته در حاشیه سفر مدیرعامل بنیاد علوی کشور به استان استاندار خراسان شمالی گازرسانی به روستاهای باقیمانده استان طی یکسال آینده را از اولویت های کاری استان در سالجاری اعلام کرد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۳
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۵۰

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی