جلسه شورای اداری شهرستان شیروان بامحوریت بزرگداشت هفته دولت برگزارشد
جلسه شورای اداری شهرستان شیروان بامحوریت بزرگداشت هفته دولت برگزارشد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شیروان ،امین رضا مرآتی در جلسه شورای اداری شهرستان که با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن ورزشی کارگران برگزار شد ضمن تسلیت ماه محرم و گرامیداشت هفته دولت از خدمات و تلاشهای شبانه روزی پزشکان و پرستاران در جهت مقابله با کرونا تشکر کرد و گفت: شهیدان باهنر و رجایی بهترین الگوی خدمات رسانی به مردم بودند و در چند سال اخیر مدیران شهرستان با کمبود اعتبارات عملکرد بسیار خوبی را داشته اند.
وی تاکید کرد: در کنار بررسی و رفع کمبودها و مشکلات ، خدمات دولت باید به خوبی منعکس شود و مردم باید در جریان امور قرار بگیرند
مرآتی با اشاره به افتتاح ۹۹ پروژه و کلنگ زنی ۸ پروژه در هفته دولت گفت: امروز افتخار داریم اعلام کنیم پروژه های بزرگ استان همچون گلخانه ۱۰۰ هکتاری و گاوداری ۱۰ هزار راسی امروز در شیروان کلنگ زنی شده و در حال اجرا است.
نماینده عالی دولت در شیروان اظهار کرد: سرمایه گذاران خوزه شهرستان جهت انجام امور اداری خود به هیچ اداره ای مراجعه نکردند و تمام مراحل کاریشان بصورت پنجره واحد در فرمانداری با حضور شخص مدیران انجام شده و این یک حرکت قابل تحسین است.
مرآتی گفت: شیروان با جذب ۱۱۰ میلیارد تومان در بحث اعتبارات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی در استان پیشگام است و نتیجه این تسهیلات ارتباط مستقیم با اشتغال مردم دارد.
فرماندار شیروان گفت: در جایی که فرمانداری بعنوان نماینده دولت وجود دارد دستگاه های اجرایی حق شکایت از یکدیگر را ندارند و مشکلات باید از طریق فرمانداری رفع گردد.
فرماندار شیروان در ادامه با بیان‌اینکه بحران‌کرونا همچنان بعنوان یک تهدید جدی برای سلامت مردم مطرح است گفت: تمام دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه های پیشگیرانه کرونا همچون گذشته مشارکت فعال داشته باشند.
درپایان نیز بمناسبت روز پزشک ،ازپزشکان تجلیل بعمل  آمد 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۷۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی