جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار شیروان برگزار شد
جلسه شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار شیروان برگزار شد
جلسه شورای اداری و آیین تکریم «امین رضا مرآتی» فرماندار سابق و معارفه «علی ذوالفقاری» سرپرست فرمانداری شیروان در تاریخ 7 بهمن 1399 با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، امام  جمعه محترم شیروان، نماینده مردم شیروان در مجلس و اعضای محترم شورای اداری شهرستان در محل سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی شیروان برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در این آیین گفت: در دهه فجر، جشن گازرسانی به تمام روستاهای بالای 20 خانوار استان برگزار خواهد شد.
«برادران» از مدیران خواست خدمات صورت گرفته در حوزه های مختلف را به مردم اطلاع رسانی کنند.
حجت الاسلام «تکمیلی» امام جمعه شیروان در این آیین مسئولان را خطاب قرار داد و اظهار کرد: خدمت به مردم توفیق و سکوی خدمت به انقلاب است.نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:«مرآتی» یکی از فرماندارانی بود که در کمال عقلانیت و تدبیر، سلایق مختلف را مدیریت می کرد و یکی از خصوصیات ویژه اش عِرق به توسعه شیروان بود.
«جدی» همچنین اظهارکرد: راه آهن مشهد- گرگان یکی از مباحثی است که به صورت ویژه پیگیری می کنیم.وی با اشاره به این که اجرای این پروژه 25 تا 30 هزار میلیارد تومان هزینه دارد، افزود: بنا شده در راستای تسهیل در تامین اعتبار، پروژه حداقل در 3 قطعه انجام شود که محور بجنورد، شیروان، قوچان و مشهد به عنوان قطعه اول در نظر گرفته و صندوق پروژه با حضور 6 بانک تشکیل شده است.
«جدی» از کلنگ زنی پروژه احداث واحد تولیدی چادر مشکی با ظرفیت 20 میلیون متر مربع در سال با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در دهه فجر در شیروان خبر داد و اضافه کرد: 2 پروژه مشابه دیگر نیز به صورت همزمان در 2 نقطه دیگر کشور کلنگ زنی خواهد شد.
«مرآتی» فرماندار سابق شیروان در این آیین اظهار کرد: در شرایطی که رشد اقتصادی در کشور 6-  یا 7- بود در شیروان شاهد رشد مثبت بودیم.وی با بیان این که تصویری که اکنون از شیروان در استان دیده می شود، مثبت است تصریح کرد: این تصویر مثبت و خودباوری باید نسل به نسل منتقل شود.
سرپرست فرمانداری شیروان اظهار کرد: در بحث کرونا اقدامات انجام شده در شیروان ارزشمند بود و این شهرستان در این زمینه سنگ تمام گذاشت.
«علی ذوالفقاری» که پیش از این مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری بود، اضافه کرد: برنامه هایی را که آقای مرآتی دنبال کرد، با شتاب بیشتری ادامه خواهیم داد.
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد 4 مولفه سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت را که مورد تاکید مقام معظم رهبری است در انتخابات پیش رو در شیروان محقق کنیم.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۴۶

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی