بهره‌برداری از ۱۱۵ طرح عمرانی و خدماتی شیروان در نخستین روز از دهه مبارک فجر و با صرف ۲۴ هزار میلیارد ریال اعتباربا حضور استاندارمحترم خراسان شمالی در این شهرستان آغاز شد
بهره‌برداری از ۱۱۵ طرح عمرانی و خدماتی شیروان در نخستین روز از دهه مبارک فجر و با صرف ۲۴ هزار میلیارد ریال اعتباربا حضور استاندارمحترم خراسان شمالی در این شهرستان آغاز شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان، در نخستین روز از دهه مبارک فجر از ۱۱۵ طرح عمرانی و خدماتی شیروان با صرف ۲۴ هزار میلیارد ریال اعتبارو با حضور استاندارمحترم خراسان شمالی،فرماندار شیروان و مسئولین استانی و شهرستان بهره برداری شد
 

فرماندار شیروان گفت:از مجموع این طرح ها ۹۳ درصد دولتی است که با مشارکت ۲۲ دستگاه اجرایی شده و هفت طرح با اعتبار ۵۸۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به اجرا درآمده است.

وی افزود: با بهره برداری از آنها برای هزار و ۵۱۴ نفر اشتغالزایی شد و ۵۷ هزار نفر از جمعیت شهری و ۴۲ هزار نفر از جمعیت روستایی شهرستان از خدمات این طرح ها برخوردار شدند.

استاندار خراسان شمالی در آیین افتتاح پروژه های متمرکز شیروان در سایت دامداری قلعه چه این شهرستان اظهار داشت:  هر سال در دهه مبارک فجر دشمنان کینه توز با دیدن موفقیت ها در عرصه های مختلف بیشتر ناامید می شوند.

محمدعلی شجاعی گفت: به لطف خداوند، برکت خون شهدا و هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری تاکنون هیچ‌کدام از توطئه های دشمنان علیه نظام عملیاتی نشده است و انقلاب همچنان به مسیر خود ادامه می دهد.

وی با بیان اینکه کار دشمن این است که با انواع ابزار رسانه ای نظیر فضای مجازی، و رسانه های دیداری، شنیداری و مکتوب در بین مردم  دلهره و ناامیدی ایجاد کند، گفت: دشمن همچنین با وضع تحریم های اقتصادی همه جانبه و فرستادن ناوگان به خلیج فارس قصد ترس و اختلاف بین ملت را دارد که تاکنون موفق به آن نشده است.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با بیان اینکه مهم ترین قدرت ایران مردم هستند گفت: وحدت، انسجام و انتخاب مسیر درست موجب قدرتمندی نظام شده است.

وی در خصوص نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان گفت: در شرایط تحریم های همه جانبه توانستیم با استفاده از توان فنی مهندسی خود این نیروگاه را که نقش مهمی در تولید پایدار برق استان و کشور دارد، به بهره برداری برسانیم.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۳
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۱۱۵

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی