جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان شیروان به ریاست ذوالفقاری سرپرست فرمانداری شهرستان شیروان برگزار شد
جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان شیروان به ریاست ذوالفقاری سرپرست فرمانداری شهرستان شیروان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری شهرستان شیروان، 

🔻علی ذوالفقاری سرپرست فرمانداری شیروان در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان اظهار داشت: علت شیوع ویروس کرونا و متعاقب آن وضعیت قرمزی که امروز حادث شد عادی انگاری، دورهمی ها، حضور مسافرین در شهرستان، برگشت کارگران فصلی از تهران و مشهد و .... می باشد.

 

🔹وی با اشاره به اینکه کلیه مشاغل 2، 3 و 4 تعطیل هستند، افزود: اتوبوس ها و تاکسی ها علاوه بر مسائل پروتکل ها که باید رعایت کنند باید صندلی عقب 2 نفر و استفاده از ماسک الزامی است.

🔹سرپرست فرمانداری شیروان گفت: ورود بدون ماسک به ادارات و بانک ها ممنوع است و مسئول رسیدگی به این مهم به عهده مدیر آن اداره یا سازمان است و در صورت مشاهده کم کاری با مدیر متخلف برخورد خواهد شد.

🔹ذوالفقاری با بیان اینکه گشت های آموزشی و تیم های بازرسی 4 گانه فعالیت خود را آغاز خواهند کرد، ادامه داد: سپاه، شهرداری و مخابرات پیامک هایی را با محتوایی که اداره بهداشت در اختیار آنها قرار می دهد جهت اطلاع رسانی و اگاه سازی مردم ارسال خواهند کرد.

🔹وی هرگونه برگزاری مراسمات خانگی در روستا ها را ممنوع اعلام کرد و تاکید کرد: پایگاه های بسیج و پاسگاه های روستایی مراسماتی که در روستاها برگزار می شود که باعث تراکم افراد میشود را تذکر و اطلاع رسانی کنند.

🔹رئیس ستاد کرونا شهرستان خاطرنشان کرد: به طور کلی هرگونه مراسم مذهبی، سیاسی و اجتماعی که باعث تجمع و ازدحام شود ممنوع است و برخورد خواهد 

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۲۵۳

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی