جلسه کمیته توسعه و اشتغال شهرستان شیروان به ریاست اسماعیل زاده فرماندار و حضور دکتر عبدی مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت خراسان شمالی و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
جلسه کمیته توسعه و اشتغال شهرستان شیروان به ریاست اسماعیل زاده فرماندار و حضور دکتر عبدی مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت خراسان شمالی و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان ،صبح  امروز اولین جلسه کمیته توسعه اشتغال شهرستان شیروان با محوریت توسعه مناطق محروم و روستائی با ایجاد اشتغال پایدار به ریاست"دولت اسماعیل زاده"فرماندار و با حضور مدیران ادارات،نهادها، و دکتر عبدی مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت خراسان شمالی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
دولت اسماعیل زاده فرماندار شهرستان شیروان ضمن تاکید بر اجرای طرحها زیربنایی در مناطق روستایی با هدف محرومیت زدایی اظهار کرد: تقویت روستا‌ها به عنوان مولدان اقتصادی می‌تواند منجر به پویایی اقتصاد کشور، رشد اشتغال و کاهش فقر شود. وی ادامه داد: در راستای شعار سال "تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرینگ و منویات مقام معظم رهبری حمایت از طرح های با نوآوری بالا از  اولویت های سال جاری و کمیته اشتغال خواهد بود.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیروان ضمن اعلام آمادگی و همراهی با بنیاد برکت اعلام‌ داشت:با محوریت بخشداران پتانسیل های موجود شناسایی و سپس به افراد متقاضی اشتغالزایی در خصوص کارآفرینی آموزش های لازم ارائه گردد و بعد از آن حمایت های لازم از این افراد جهت ایجاد اشتغال پایدار انجام شود. 
اسماعیل زاده بر نظارت دقیق در راستای هزینه کرد واقعی تسهیلات توسط کمیته نظارت شهرستان تاکید نمود  و گفت: کمیته ای متشکل از دهیار، شورا و معتمدین روستاها جهت شناسایی ظرفیت تولید و اشتغال تشکیل شود.
دکتر عبدی مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در استان خراسان شمالی از پرداخت حدود هشت میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قالب 171 طرح در شهرستان شیروان در سال گذشته خبر داد و گفت : در سال جاری نیز  300 طرح اولیه با توجه به پتانسیل های شهرستان شناسایی شده و در حال طی کردن مراحل است. وی ادامه داد: بهره گیری از رویکرد مشارکتی و جلب مشارکت دستگاههای اجرایی،جامعه محلی،کارآفرینان و تجار مناطق هدف،تمرکز بر کسب و کارهای خرد در مناطق هدف و مهارت آموزی و استفاده بهینه از مهارت های افراد مناطق هدف از راهبردهای اصلی کمیته توسعه اشتغال و اجرای طرح سحاب در شهرستان شیروان می باشد.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۳۱
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۳۹

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی