محفل انس با قرآن ضیافت علوی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی، نخبگان قرآن و عترت، فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان در محل دارالقرآن امام علی علیه السلام آموزش و پرورش شهرستان شیروان برگزار شد.
محفل انس با قرآن ضیافت علوی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی، نخبگان قرآن و عترت، فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان در محل دارالقرآن امام علی علیه السلام آموزش و پرورش شهرستان شیروان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری :فرماندار شهرستان شیروان در این محفل قرآنی گفت: شهرستان شیروان از گذشته به عنوان یک شهر نمونه قرآنی در کشور و استان مطرح بوده است.

دولت اسماعیل زاده با بیان تقدیر و تشکر از تلاش های همه نخبگان قرآنی شهرستان شیروان افزود: از اساتید قرآنی درخواست داریم که مساجد شهرستان را هم در جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی فعال کنند.

وی با اشاره به تاریخچه احداث ساختمان دارالقرآن امام علی(ع) شهرستان شیروان گفت: کلنگ احداث ساختمان دارالقرآن امام علی (ع) حدود ۱۲ سال پیش در دوران تصدی حیدر صابری به عنوان مدیر اسبق آموزش و پرورش شیروان، توسط یک خیر قرآنی به نام زنده یاد شادروان حاج علی قنادان (صاحب ملک) به زمین زده شد و در زمان مدیریت فعلی اداره آموزش و پرورش به بهره‌برداری رسید.

مدیر دارالقرآن امام علی علیه السلام شهرستان شیروان نیز گفت: یکی از موضوعاتی که مقام معظم رهبری تاکید دارند، تربیت حافظین قرآن است و الحمدلله این شهرستان، حافظین بسیار خوبی را تاکنون تربیت کرده است و امیدواریم با انجام فعالیت‌های بیشتر قرآنی، موجب توسعه و رشد فرهنگ اخلاق قرآنی در محیط خانواده و زندگی باشیم تا آسیب های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا کند.

حمید رحمتی با اشاره به اینکه حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد حافظین قرآنی استان از شهرستان شیروان هستند افزود: آرزو و هدف ما موفقیت های قرآنی، اخلاقی و علمی همه دانش آموزان شهرستان است، چرا که اگر اخلاق قرآنی داشته باشیم آن وقت همه چیز را خواهیم داشت.

در این محفل قرآنی سید هادی محمدی معاون عمرانی فرماندار، فرامرز شجاعی، مدیر، یحیی محمد عباسی، معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش، رضا براتی عضو مجمع خیرین قرآنی خراسان شمالی، محمد محمدزاده قانعی رئیس شورای اسلامی شهر، حجت الاسلام علی محمد سلیمی رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی، مهدی سرایدار، معاون دانشگاه آزاد اسلامی در امور مدارس سما، محمد رضا محمدزاده رهنی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، سید مسلم هاشمی بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شیروان، علی اسماعیلی مدیر کانون مداخان شیروان و جمعی از طلاب و مدیران اسبق دارالقران محمد مزینی، سیدهادی علیمی، رمضانعلی ایزانلو، محمد قدرتی، مجتبی زارعی، حسینعلی ظفری حضور داشتند. 
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۰۶
منبع فرمانداری شیروان
تعداد بازدید : ۲۷

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی