۱۳۹۶/۰۴/۱۱

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شیروان با حضور ایزانلو معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و دیگر اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

ایزانلو معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در این جلسه ضمن تشکر از ادارات و نهادهای شهرستان به خاطر پای کار بودن در ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی، گفت: هم اکنون نیز همه نهادها و دستگاه های دولتی آمادگی لازم جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران را دارند؛ چراکه معتقدیم برای جذب و ماندگاری مسافران باید به بهترین شکل از آنان استقبال کنیم.
صمد ایزانلو بیان داشت: باید مدت زمان ماندگاری مسافران را در شیروان افزایش دهیم و شناسایی جاذبه ها، زیبایی ها، توانمندی ها و مکان های گردشگری شیروان به عهده دستگاه های متولی است که بایستی به بهترین شکل ممکن انجام شود.
وی تصریح کرد: نمادسازی و زیباسازی ورودی و خروجی شهر به عنوان نماد شهر هستند که نباید از آنها چشم پوشی کرد و باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار گیرد.
ایزانلو با بیان اینکه کمیته های دهگانه آمادگی لازم برای خدمات رسانی به مسافران را دارند، افزود: امیدواریم با تعامل و هماهنگی بیشتر بتوانیم رضایت خاطر مسافران را در شهر جذب کنیم.
گفتنی است که  تاکنون 250 اثر تاریخی در شیروان شناسایی شده است و 58 اثر تاریخی نیز به ثبت ملی رسیده است.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۱۸۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده