۱۳۹۶/۰۴/۱۸

مراسم آغاز به کار بنیاد خیریه نورآوران سلامت در شهرستان شیروان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان بنیاد خیریه نورآوران سلامت با حضور صفایی فرماندار،قدرتی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری، انتظاری هروی مدیر نورآوران سلامت شعبه شرق کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در شهر لوجلی از توابع بخش سرحد شیروان با ارائه خدمات چشم پزشکی و دندان پزشکی فعالیت خود را آغاز کرد.
عباسعلی صفایی ضمن قدردانی از خیرین، پزشکان و مسئولین متخصص بنیاد نورآوران سلامت خدمات آنان در جهت درمان بیماران در مناطق محروم کشور را با ارزش دانستند که اجر معنوی از طرف خداوند متعال  برایشان به ارمغان می آورد.
نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار کرد:حضور کاروان بنیاد خیریه نورآوران سلامت در مناطق محروم شهرستان باعث دلگرمی مردم عزیز گردیده و انشاءالله مشکلات درمانی مردم این منطقه تا حد زیادی مرتفع خواهد شد. وی ادامه داد:از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تا کنون خدمات بهداشتی و درمانی قابل توجهی در شهرستان مخصوصاً نقاط محروم ارائه شده که امیدواریم این خدمات همچنان ادامه داشته باشد.
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان شمالی با اشاره به هماهنگی های لازم در خصوص اسقرار تیم نورآوران سلامت اظهار نمود:استانداری نیز از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد تا مردم خدمات مطلوبی را دریافت کنند.
عبدالله قدرتی تصریح کرد: امیداوریم که با تلاش پزشکان خیر و نیکوکار بنیاد خیریه نورآوران سلامت، نور و سلامت به چشمان مردمان روستایی حوزه سرحد بازگردانده شود وی ادامه داد: جهت شروع به کار کاروان سلامت برای فعالیت در منطقه سرحد شیروان از حدود سه ماه قبل با هماهنگی استانداری خراسان شمالی و فرمانداری شهرستان شیروان، دانشگاه علوم پزشکی نسبت به تجهیز و استقرار امکانات، اسکان گروه جهت خدمات رسانی شوند اقدام شده است.
لازم به ذکر است تیم اعزامی از بنیاد خیریه نورآوران سلامت متشکل از متخصصان چشم پزشک، دندان پزشک و کادر پزشکی و همچنین 2 کانتینر اتاق عمل سیارجراحی چشم و ۱ کانتینر خدمات دندانپزشکی به مدت 70 روز در مدرسه شبانه روزی شهید رجایی شهر لوجلی حضور دارند و کلیه بیماران مناطق سرحد و قوشخانه  را به صورت رایگان ویزیت و درمان می کنند.


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۱۰۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده