۱۳۹۶/۰۵/۱۱

حضور فرماندار درکارگاه تمرین ستادی مدیریت بحران استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان، عباسعلی صفایی فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان به همراه 23تن از اعضاء مدیریت بحران شهرستان در کارگاه 2 روزه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران استان که با حضور اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران، محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی، علی نیا معاون امور عمرانی استاندار و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در  محل استانداری خراسان شمالی برگزار گردید، شرکت نمودند.

در این کارگاه آموزشی فرمانداران و اعضای مدیریت بحران  شهرستان های استان به مدت دو روز با اصول و کلیات بحران آشنا و آموزش های لازم را فرا گرفتند.
هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی سنجش میزان توانمندی مدیران شهرستانی در مدیریت بحران، تمرین کار گروهی و تیمی و همچنین عملیاتی ساختن تجارب علمی و انتقال این تجارب به سایر اعضاء جلسه بود.
گفتنی است در این کارگاه آموزشی در زمینه های مختلف موردنیاز از جمله: مباحث مدیریت آوار برداری، تشخیص هویت و مدیریت اجساد، امداد جاده ای و حمل و نقل، نقش هماهنگی و فرماندهی در مدیریت بحران؛ آموزش های لازم توسط اساتید مجرب کشوری ارائه گردید.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۹۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده