۱۳۹۶/۰۵/۱۸
به مناسبت ۱۷مرداد و روز خبرنگار از مادر تنها شهید خبرنگار استان تجلیل بعمل آمد.

آیین تجلیل از خبرنگاران فعال و اصحاب رسانه شهرستان برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال و اصحاب رسانه شهرستان شیروان با حضور صفایی فرماندار شهرستان، خانم یغمایی مدیر کل بانوان و امور خانواده استانداری خراسان شمالی، ریواده دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
عباسعلی صفایی فرماندار شهرستان در این آیین ضمن تبریک روز خبرنگار از جایگاه مهم و خطیر خبرنگاران سخن گفت و افزود: خبرنگاری از مشاغل حساس و سخت جامعه است که حساسیت های موجود در آن بر کسی پوشیده نیست.
صفایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تنها شهید خبرنگار استان شهید والامقام شیروانی محمدرضا امانی خطاب به خبرنگاران و فعالان عرصه قلم گفت: شما خبرنگاران پل ارتباطی بین مسئولین و مردم هستید و فکر و قلمتان بدون شک تاثیر بسزایی در پیشرفت جامعه دارد و از این جهت شما خبرنگاران بایستی قداست قلم خود را به خوبی درک کنید و از فکر و قلمتان پاسداری نمایید.
نماینده عالی دولت تصریح کرد: باید پذیرفت که امروزه ما در شرایط جنگ نرمی قرار داریم که قلم اصحاب رسانه میتواند نقش مهمی در خنثی نمودن توطئه های دشمنان داشته باشد و شما بایستی نقش خود را در این جنگ نرم به شایستگی انجام دهید.
صفایی ضمن بیان تاثیر خبرنگاران در جامعه، اظهار کرد: خبرنگاران ما هماره برای توسعه شهرستان قلم می زنند، استعدادها و ظرفیت های شهرستان را نمایان می کنند و کم و کاستی ها و نواقص را در گزارش هایشان ذکر می کنند که این باعث می شود تا مدیران در رفع آن ها چاره اندیشی کنند.
در این مراسم از مادر بزرگوار شهید والامقام محمدرضا امانی تنها خبرنگار شهید خراسان شمالی و همچنین از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه شهرستان با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد و  یک نفر از خبرنگاران پیشکسوت و یک نفر نیز از خبرنگاران فعال و جوان به نمایندگی از اصحاب رسانه شهرستان به بیان پاره ای از مسائل و دغدغه های موجود در حوزه رسانه و خبرنگاری در شهرستان پرداختند.
گفتنی است در پایان این مراسم اصحاب رسانه شهرستان به همراه جمعی از مسئولان به مناسبت روز خبرنگار با حضور بر سر مزار شهید والامقام محمدرضا امانی ، ضمن عطرافشانی مزار آن خبرنگار شهید، با آرمان های شهدا و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۱۰۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده