۱۳۹۶/۰۵/۲۳

جلسه ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی(ع) شهرستان شیروان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرستان شیروان به ریاست صمد ایزانلو معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و دیگر اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شیروان ضمن اشاره به حرکت عظیم و تاثیر گذار هر ساله مردم در اربعین حسینی اظهار کرد: اربعین در واقع بزرگترین حرکت خودجوش مذهبی اجتماعی و سیاسی جهان اسلام است که عظمت اسلام و پیام عاشورا را به جهانیان اعلام می کند.
صمد ایزانلو ادامه داد:استفاده از ظرفیت فرهنگی این حرکت خودجوش در جهت تقویت عواطف و باورهای دینی و مذهبی مردم و اشاعه فرهنگ ناب محمدی و شیعی در سراسر دنیا مورد توجه مردم و مسئولین قرار گیرد.
وی ادامه داد:با توجه به اینکه متولی اصلی مراسم اربعین همیشه مردم عزیز بوده اند از مسئولین انتظار داریم قدم های موثری در جهت تامین امنیت و رفاه حال زائرین بردارند.
محمد صفری رئیس ستاد عتبات استان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در ستاد عتبات استان ، به ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی کلیه هیات مردمی به منظور اسکان و ارائه خدمت به زوار اباعبدالله حسین(ع) در محل موکب استان در مرز مهران و تاکید نمود.


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۹۷
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده