۱۳۹۶/۰۵/۲۶

مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان به مناسبت 26 مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، مراسم گرامیداشتی با حضور صفایی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی، روسای ادارات شهرستان، آزادگان شهرستان و خانواده های ایشان در محل دانشگاه آزاد اسلامی شیروان برگزار گردید.
فرماندار شهرستان شیروان در این جلسه ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن، گفت: آزادگان عزیز ما مظهر صبر و استقامت و شکیبایی هستند که در دوران اسارت دلیرانه تمام سختی ها و شکنجه های ناجوانمردانه دشمن را تحمل کردند و به شایستگی از آرمان‌های انقلاب حفاظت و حراست نمودند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: برگزاری اینگونه ‌برنامه‌ها به نهادینه‌سازی فرهنگ ایستادگی، پایداری، مقاومت و آزادگی در جامعه کمک می نماید و تکریم و تجلیل از مقام و منزلت ارزشمند آزادگان سرافراز و خانواده‌های معظم این بزرگواران و همچنین معرفی و شناساندن این نسل ارزشمند بعنوان اسوه‌های ایثار، صبر و پایداری در جامعه می تواند برای نسل های بعدی ما بسیار تاثیرگذار باشد.
گفتنی است شهرستان شیروان دارای تعداد 105 نفر آزاده سرافراز می باشد که در این مراسم از آنان تجلیل بعمل آمد.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده