۱۳۹۶/۰۵/۲۶

جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه کمیسیون امور بانوان شهرستان با حضور ایزانلو معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و مشاوران بانوان ادارات و نهادهای شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
ایزانلو معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در این جلسه ضمن گرامیداشت یادوخاطره سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و همچنین تبریک پیشاپیش به مناسبت هفته دولت، گفت: حضور فعال تر بانوان در عرصه های اجتماعی و اقتصادی در توسعه همه جانبه جامعه یک ضرورت اجتناب ناپذیر می باشد  که در این راستا بانوان شهرستان باید نقش آفرینی فعالی داشته باشند.
ایزانلو تصریح کرد: نمایندگان ادارات در امور بانوان بایستی با برنامه ریزی دقیق تر، برنامه های خود را در جهت هرچه باشکوه تر برگزارشدن مراسمات هفته دولت با محوریت توانمندی های بانوان شهرستان و در راستای دستاوردهای دولت تدبیر و امید به فرمانداری اعلام نمایند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در ادامه افزود: به منظور رشد و اعتلای فرهنگی، سیاسی، اجتماعی زنان؛ بایستی بین واحدهای امور بانوان ادارات شهرستان بیش از پیش تعامل برقرار گردد.
یادآور می گردد که در این جلسه نمایندگان ادارات شهرستان در امور بانوان به بحث و تبادل نظر با یکدیگر در ارتباط با امور بانوان شهرستان پرداختند. منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۱۰۹
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده