۱۳۹۶/۰۵/۲۹

جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت در شهرستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته دولت بمناسبت شهادت شهیدان والامقام رجایی و باهنر با حضور عباسعلی صفایی فرماندار شهرستان و اعضای ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.
صفایی فرماندار شهرستان در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان و گرامیداشت یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: همه ما باید قدردان این نظام و انقلاب باشیم و در راه خدمت به نظام و مردم عزیز دست از کوشش برنداریم؛ چراکه انقلاب اسلامی ایران همچون درختی است که با خون شهدای عزیز ما آبیاری شده و به ثمر نشسته و هم اکنون بدست ما رسیده است که مردم شریف ما هزینه های مادی، معنوی و انسانی سنگینی را برای آن صرف نموده اند.
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن محکومیت جنایات سلطه طلبان و زیاده خواهان، اظهار کرد: جمهوری اسلامی امروزه در راه حفظ حکومت الهی در جهانی مادی در حال تلاش است و در راه این مهم همگی باید یاری گر نظام باشیم.
صفایی ضمن اشاره به همزمانی هفته دولت امسال و شروع به کار دولت جدید و همچنین شوراهای اسلامی شهر و روستا، افزود: دولت تدبیر و امید در بسیاری از حوزه ها توانسته موفق عمل کند و خدمات زیادی را به مردم عزیز ارائه دهد که بایستی این خدمات به سمع و نظر مردم عزیز برسد و شوراها بعنوان نمادی مردمی و عنصری مهم و اساسی که در راستای تکمیل دموکراسی نظام ایجاد شده اند باید ضمن آگاهی از وظایف خود در راستای خدمات رسانی بیشتر به مردم و نظام تلاش نمایند.
در پایان این جلسه مقرر گردید کلیه دستگاه های اجرایی در چارچوب برنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی ستاد، نسبت به برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه های گرامیداشت هفته دولت اهتمام ورزند.

منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۷۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده