۱۳۹۶/۰۶/۰۸

شنبه و یکشنبه؛ روزهای پرکار پروفسور سمیعی در خراسان شمالی

برنامه های سفر قریب الوقوع پروفسور مجید سمیعی جراح بزرگ مغز و اعصاب دنیا به بجنورد اعلام شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، برترین جراح مغز و اعصاب دنیا که صبح شنبه یازدهم شهریورماه با دعوت رسمی محمدرضا صالحی استاندار به بجنورد سفر می کند، پس از استقبال در فرودگاه، ابتدا نشستی اختصاصی با مدیران استان و اعضای منتخب هیئت علمی دانشگاه ها خواهد داشت. در این نشست لقب شهروند افتخاری بجنورد به این جراح زبده و شهیر ایرانی اعطا خواهد شد. وی سپس از بیمارستان 320 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی امام حسن(ع) در مرکز استان دیدن خواهد کرد.
رونمایی از تندیس پروفسور سمیعی در بوستان ملی گردشگری بش قارداش و سخنرانی در همایش بزرگ نخبگان، دانشجویان و دانش آموزان برگزیده استان، برنامه بعدی سفر رئیس بیمارستان تخصصی علوم اعصاب هانوفر آلمان در بجنورد خواهد بود.
پایان بخش روز نخست این سفر هم حضور پروفسور سمیعی در برنامه گفتگوی ویزه خبری سیمای استانی (شبکه اترک) و پس از آن نیز حضور در مراسم گرامیداشت روز پزشک است.
بر اساس برنامه تنظیم شده، حضور در نشست کارگروه علوم اعصاب دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 9 و بازدید از اماکن گردشگری مهم استان هم برنامه های روز دوم سفر مشهورترین جراح مغز و اعصاب به خراسان شمالی را تشکیل می دهد./


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۷۹۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده