۱۳۹۶/۰۶/۰۹
در آستانه سالروز شهادت رجایی و باهنر:

یادواره شهیدان کارمند و کارگر شهرستان شیروان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان در آستانه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، یادواره 17 شهید  کارمند و 25 شهید کارگر شهرستان شیروان با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، آحاد مردم ، فرماندار، امام جمعه و مسئولین در محل مسجد جامع شیروان برگزار شد.
نماینده عالی دولت در این یادواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از یاران امام (ره) و شهدای کارمند و کارگر شهرستان شیروان اظهار داشت: این دو شهید بزرگوار چون در کلیه امور نیت الهی را مد نظر داشتند در خاطره تاریخ ملت شریف ایران ماندگار شدند.
عباسعلی صفایی با اشاره به رشادت های کلیه شهدا و بخصوص شهدای کارمند و کارگر گفت: همه کارگزاران دولت باید شهیدان رجایی و باهنر را در نظم و انضباط و وجدان کاری سرلوحه کار خود قرار داده و عملکرد آنها را الگوی مناسبی برای مدیریت اسلامی قرار دهند.
صفایی با اشاره به خدمات دولت یازدهم در عرصه های گوناگون در شهرستان شیروان اظهار کرد: در هفته دولت امسال شاهد بهره برداری از 121 پروژه عمرانی ،خدماتی و فرهنگی و زیربنایی با حضور استاندار محترم در شهرستان بودیم که امیدواریم روند رو به رشد توسعه در شیروان با سرعت بیشتر به پیش رود.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۵۲
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده