۱۳۹۶/۰۶/۱۴

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان شیروان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان با حضور فرماندار و دیگر اعضای جلسه در محل سد بارزوی شیروان برگزار شد.
رییس شورای حفاظت از منابع آب شیروان با اشاره به کاهش نزولات آسمانی در بهار سال جاری و کاهش ورودی آب به سدهای شهرستان بر مدیریت مصرف آب و کشت محصولات کم آب و جلوگیری از حفر چاه های غیر مجاز در منطقه تاکید کرد و گفت:با توجه به شرایط موجود و پس از بررسی کلیه جوانب مختلف تا اطلاع ثانوی خروجی آب سد قطع خواهد شد.
عباسعلی صفایی افزود: با توجه به اینکه آب یکی از زیر ساخت های مهم در امنیت، توسعه اقتصادی و کشاورزی است شهروندان شیروان و کشاورزان منطقه کمبود آب را جدی بگیرند تا از بروز مشکلات آتی پیشگیری گردد.
نماینده عالی دولت در شهرستان شیروان اضافه کرد:دستگاه های ذیربط برخورد با صاحبان چاه های غیر مجاز را جدی و با قاطعیت پیگیری پیگری کنند و نسبت به تخلفاتی که صورت می گیرد با قاطعیت برخورد کنند.
در این جلسه مقرر گردید از تاریخ پانزدهم شهریور ماه آب خروجی سد برای حفظ بنای سد قطع گردد و آب شرب شهر شیروان با در مدار قرار گرفتن 16 چاه حفرشده تامین گردد.


 


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۷۳
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده