۱۳۹۶/۰۶/۲۱

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان با حضور عباسعلی صفایی فرماندار ، عربی دبیر کمیته برنامه ریزی و دیگر اعضای جلسه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شیروان برگزار شد.
رییس کمیته برنامه ریزی شهرستان در این جلسه با بیان اینکه علیرغم محقق نشدن کامل درآمدهای دولت و مشکلات مالی و کمبود بودجه کارهای اساسی و زیربنایی بسیار خوبی در شهرستان انجام شده است اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی اولویت کاری خود را هدایت منابع به سمت تکمیل طرح های نیمه تمام قرار دهند.
عباسعلی صفایی افزود: با توجه به ظرفیت گردشگری شهرستان تعریف پروژه های این حوزه با اولویت تولید و اشتغال با مشارکت بخش خصوصی انجام پذیرد تا شاهد ماندگاری بیشتر گردشگران و مسافران این مسیر پرتردد کشوری باشیم.
فرماندار شهرستان شیروان ضمن اشاره به اینکه اعتبارات بودجه سال 96  نهایی گشته و در مرحله مبادله موافقت نامه می باشد گفت: پایان شهریور ماه سال جاری زمان اتمام جذب اعتبارت سال 95 است که مدیران حداکثر تلاش خود را جهت جذب این اعتبارات بکارگیرند و پیگیر اعتبارات ملی از طریق ادارات کل باشند.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۳۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
           
اخبار برگزیده