۱۳۹۶/۰۶/۲۲

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس به ریاست عباسعلی صفایی فرماندار و با حضور مسئولین دستگاهای اجرایی شهرستان امروز در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
ریس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان شیروان با اشاره به جانفشانیهای رزمندگان وایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: ما به لطف و همت رزمندگان اسلام است که امروزه امنیت کامل را در کشور شاهد می باشیم.
  عباسعلی صفایی، با اشاره به اهمیت هفته دفاع مقدس ولزوم بزرگداشت این هفته اظهار داشت : دفاع مقدس یکی از مهمترین سند های افتخار ملت ماست و بزرگداشت آن ارج نهادن به ارزشها و فداکاریهایی شهداءوالامقام، ایثارگران، آزادگان، خانواده های معظم شهدا و همه کسانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس در جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش وازخود گذشتگی کرده اند که ثمره امنیت در کشور شده است .
یادآور می شود برنامه های متنوعی در هفته دفاع مقدس در شهرستان شیروان اجرا خواهد شد که از جمله مهمترین این برنامه ها میتوان به اجرای رژه نیروهای مسلح و رژه موتوری ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، برگزاری پیاده روی عمومی ، دیدار با امام جمعه،  عطر افشانی گلزار شهیدان اشاره کرد". در ادامه این جلسه بر لزوم ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاههای مربوطه در جهت هر چه با شکوهتر برگزار شدن برنامه های این هفته تاکید شد.

 


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده