۱۳۹۶/۰۸/۲۱

شورای اداری شهرستان شیروان برگزار شد

نشست شورای اداری شهرستان شیروان با محوریت آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان شیروان باحضور دکتر ابراهیمی معاون سیاسی،اجتماعی و امنیتی استاندار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان،نهمین جلسه شورای اداری شهرستان شیروان با حضورابراهیمی معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استاندار،امین رضا مرآتی فرماندار، کوثری امام جمعه شهرستان، مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و جمعی از شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی  اظهار داشت: فرهنگ اربعین بعنوان یک فرهنگ شیعه باعث نمایش وحدت بزرگ امتهای مسلمان شده است.
مهرداد ابراهیمی  با بیان اینکه حفظ کیان خانواده باید فرهنگ سازی شود افزود: مدیریت انتظارات در خانواده ها پیاده شود چرا که عدم مدیریت خانواده معضلات زیادی را بوجود می آورد.
وی بیان نمود: فرهنگ اقتصاد مقاومتی یک اصل مهم است که بواسطه آن میتوانیم جامعه پویایی داشه باشیم و در امر تولید و مصرف هم این مهم بسیار قابل اجرا است.
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید استوار یکم حمید رحیم فر گفت: در راستای تکلیف دولت تدبیر و امید به مدیران دستگاه های اجرایی مبنی بر استفاده از ظرفیت بانوان در بخش اجرایی، اولین بخشدار خانم استان را بعنوان بخشدار مرکزی معرفی کردیم.

فرماندار شهرستان شیروان افزود: پارک بانوان بزودی جانمایی و احداث خواهد شد و بانوان از امکانات بسیار خوب این پارک می توانند بهره مند شوند.
امین رضا مرآتی  ضمن اشاره به نقش روستاها در شکوفایی اقتصاد شهرستان افزود: دولت آقای دکتر روحانی نگاه ویژه ای به اقتصاد روستایی دارد و رفع محرومیت از چهره روستاها از اولویت ها است.
رییس شورای فرهنگ عمومی شیروان با بیان اینکه در موکب محبان علی (ع) روزانه با بیش از 1000 غذا از زائرین پیاده پذیرایی می شود افزود: حضور خود جوش مردم شهرستان در موکب ها و محل های اسکان زائرین جهت خدمات دهی و پذیرایی قابل تقدیر است.
امام جمعه شهرستان شیروان ضمن یادآوری اینکه عمر مسئولیت ها زود گذر است اظهار داشت: ملزوم است از فرصت ها برای انجام بهترین خدمت دهی به مردم استفاده کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین کوثری با بیان اینکه  پیام اربعین پیام شکست دشمنان اسلام است تصریح کرد: در شهرستان شیروان هم در ایام محرم و صفر مراسمات بسیار خوبی برگزار شد.
در پایان این نشست یونس روحانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی فرماندارشهرستان شیروان و زینب جهان مطاع نیز به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان  حکم خود را از آقای ابراهیمی دریافت کردند.
 


منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده