۱۳۹۶/۰۸/۲۱
فرماندار شیروان:

بهره گیری بیشتر از ظرفیت های بانوان را در دستور کار داریم

فرماندار شیروان گفت:در راستای تکلیف دولت تدبیر و امید که باید از ظرفیت بانوان در فضای اجرایی کشور بیشتر استفاده شود این شهرستان نیز از این ظرفیت در مناصب مدیریتی بهره گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، امین رضا مرآتی در جلسه شورای اداری شیروان با تاکید بر این که بهره گیری بیشتر از ظرفیت های بانوان را در دستور کار داریم، اظهار داشت:با حمایت های استاندار و معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان شمالی نخستین بخشدار زن این استان برای بخش مرکزی شیروان معرفی شد که امیدواریم با تلاش مضاعف منشا خیر باشد.
وی افزود: استاندار خراسان شمالی تمام قد با تمام تجربیات خود و با نگاه کلان اقتصادی توانسته است این استان را به خوبی مدیریت کند و در همین راستا نیز برنامه هایی را برای نخستین بار مطرح کرده است که امیدواریم بتوانیم این برنامه ها را به خوبی محقق کنیم.
مرآتی اظهار داشت: در بحث روستای بدون بیکار امیدواریم بتوانیم شهرستان بدون بیکار را هم معرفی کنیم و در معرفی این شهرستان، شیروان پیش قدم باشد.
وی همچنین طرح روستای گردشگر و سبز را خلاقانه توصیف کرد و گفت:به همت شورای شهر و میراث فرهنگی توانسته ایم برنامه های خود را در این مسیر محقق کنیم.
وی با تاکید بر این که مدیران نباید نگاه جزیره ای به حوزه کاری خود داشته باشند، ادامه داد:مدیران باید از تمام توان ، تخصص و خلاقیت خود استفاده کنند.
مرآتی بیان کرد: تا سال آینده با تلاش و همت مدیران، شیروان را به عنوان شهری مدرن معرفی خواهیم کرد زیرا در حال حاضر وضعیت معماری این شهرستان در حد استاندارد قرار ندارد بنابراین منابع اعتباری خوبی را هم به این امر اختصاص می دهیم.
امام جمعه شیروان نیز در این نشست گفت:عمر مسئولیت ها کوتاه است و چه بهتر که در این ایام تنها دغدغه مدیران و روساء خدمت رسانی مطلوب به مردم باشد.
حجت الاسلام کوثری اظهار داشت:باید مدیران بتوانند گرفتاری ها و مشکلات تمام مردم حتی مردم نقاط دور دست ومحروم را حل کنند.
معاون سیاسی و اجتماعی جدید فرماندار شیروان نیز گفت:پیشگیری از قطبی شدن فضای اجتماعی شهرستان با اتخاذ سیاست های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی می تواند در پیشرفت شهرستان موثر باشد.
یونس روحانی افزود:ضرورت استقرار مدیران و نیروهای متخصص و بومی و تصمیم گیری برای ایجاد ضرورت های نهادی و نظارت عامه و بهبود شرایط رفاهی برای مردم به ویژه قشر محروم از اهم دستور فعالیت های این حوزه خواهد بود.
زینب جهان مطاع بخشدار جدید مرکزی شیروان نیز گفت:حمایت از توانمندی های بانوان شهرستان و انجام امور محول به بهترین نحو از اهم وظایف این حوزه است.
 
 
 
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده