۱۳۹۷/۰۹/۱۲

جلسه شورای اداری شهرستان شیروان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان، فرماندار شهرستان شیروان گفت: اولویت خرید ادارات شیروان باید از تولیدات داخل شهرستان باشد و ادارات باید با خرید محصولات تولیدی داخل شهرستان ، زمینه ایجاد و حفظ اشتغال را داشته باشند.
امین رضا مرآتی در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: در حوزه تامین حقوق معلولین باید همه تلاشمان را بکار ببریم و کمترین کار مناسب سازی معابر برای این قشر از جامعه است.
وی تصریح کرد: در بحث افزایش خودسرانه قیمتها حتما با نتخلفین برخورد خواهد شد.
مرآتی با بیان اینکه دهه فجر امسال باید جشن باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شود گفت: اطلاع رسانی اقدامات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید و نظام در کنار بیان مشکلات باید از اولویت های کاری و اداری مدیران باشد.
نماینده عالی دولت در شیروان افزود: اگر بتوانیم دستاوردهای انقلاب را به خوبی تبیین کنیم بسیاری از مشکلات و علامت های سوال برای مردم برطرف می شود.
مرآتی با بیان اینکه بحث معیشت و اشتغال مهمترین مشکلات در جامعه فعلی است افزود: با بهره گیری از ظرفیت مراکز غیر دولتی همچون جهاد دانشگاهی ، مرکز رشد و ... ، کمک مردم و حمایت دولت میتوانیم زیرساختهای خوبی در حوزه اشتغال و کارآفرینی ایجاد کنیم.
 
فرماندار شیروان گفت: ۵ دی ماه همایش اقتصادی و سرمایه گذاری در شهرستان برگزار می شود چرا که باید با ایده های نوین سرمایه گذاری و بورس آشنا بشویم و نگاه نو در حوزه کارآفرینی داشته باشیم.
امام جمعه شیروان نیز در این جلسه با بیان اینکه حق حاکمیت تمام هستی با خداوند متعال است گفت: امروز یه برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور ما در سایه وجود ولایت فقیه و قانون اساسی به خوبی مدیریت می شود.
حجت الاسلام حسین کوثری با گرامیداشت روز مجلس افزود: شهید مدرس جهت دفاع از منافع ملت در مقابل زور و ظلم ایستادگی کرد و نهایتا با دهان روزه به شهادت رسید.
وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و ‌... موجود در فضای جامعه و بین مردم گفت: مدیران جلسات هفتگی داخلی داشته باشند و کارمندان را نسبت به تکریم شایسته ارباب رجوع توجیح کنند.
کوثری گفت: همه ما به خوبی در جریان گرانی ها هستیم و باید با تکیه بر اقتصاد مقاومتی اضطراب ها و ناهنجاری را در سطح شهرستان کم کنیم .
وی با بیان اینکه این بعد از گذشت ۴۰ سال ، برازنده انقلاب و نظام نیست مردم برای خرید کالاها صف بکشند افزود: نظارت بر بازار باید تقویت شود مگر مردم شیروان چه گناهی دارند که اجناس را باید گرانتر از جاهای دیگر بخرند و در این راستا میتوان از توان بسیج هم استفاده کرد تا زمینه آسایش و ثبات بازار فراهم شود.
نماینده ولی فقیه در شیروان با اشاره به اینکه مسئولین باید اقدامات انجام شده توسط نظام و انقلاب را برای مردم تشریح کنند افزود: قطعا با این اقدام جلوی بسیاری از توطئه دشمنان گرفته خواهد شد.منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۳۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده