۱۳۹۷/۱۰/۱۳

رونمایی از سند مدیریت بحران شیروان در در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی و تمرین ستاد بحران استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان، در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی و تمرین ستاد بحران استان خراسان شمالی که با حضور آقای دکتر شجاعی استاندار ، آقای نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیران استانی و اعضای کار گروه مدیریت بحران شهرستان های استان برگزار شد در ابتدای مراسم از سند مدیریت بحران شهرستان شیروان  رونمایی گردید .
 استاندار در این جلسه طی سخنانی با بیان این موضوع که بهتر است قبل از بروز بحران آمادگی و هماهنگی لازم کسب شود از عملکرد فرمانداری شیروان در تدوین سند  مدیریت بحران تقدیر کردند و اذعان داشتند اقدام شیروان قطعا بسیار خوب است و سایر شهرستانها هم باید همین گونه عمل کنند و تلاش نمایند همانند شیروان سند مدیریت بحران شهرستان خود را آماده نمایند.
فرماندار شیروان نیز طی سخنانی در خصوص محورهای سند توضیحاتی ارائه دادند و از زحمات مدیران و  کارکنان ادارات عضو کمیته مدیریت بحران تشکر و قدر دانی کرد.
مرآتی گفت: یکی از تجربیات ناگوار ما در حوادث تلخ و بحرانها که تکرار هم میشود عدم هماهنگی ،بی نظمی و نقص بانک اطلاعاتی از ظرفیتها و امکانات همچنین نداشتن برنامه جامع عملیاتی است که ما در این سند تلاش کردیم همه جوانب را با هم ببینیم.
 وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای برنامه های عملیاتی از جمله مانورهای پشت میز ومانورهای میدانی بر اساس این سند ، آمادگی مردم و مدیران را در مدیریت بهتر حوادث وبحرانها ارتقاء دهیم.
 

منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده