۱۳۹۷/۱۰/۲۰

مشکلات ایثارگران باید حل شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شیروان، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شیروان گفت: ایثارگران قشری هستند که تمام وجود خود را برای نظام گذاشتند و پای نظام ایستاده اند که اگرنتوانیم همه مشکلات آنان را حل کنیم باید حداقل جزیی از آن حل شود.
یونس روحانی در جلسه شورای مشورتی ایثارگران شیروان روحانی اظهار داشت: ایثارگران براساس اولویت باید استخدام شوند و بخش خصوصی باید نسبت به اشتغال فرزندان ایثارگر تضمین کند تا آنان در این زمینه دغدغه نداشته باشند.
وی با بیان اینکه باید به اشتغال، مسکن و معیشت ایثارگران توجه ویژه ای صورت گیرد گفت: مشکلات این قشر باید میدانی حل شود و برنامه داشت طوریکه مشکلات آنان لاینحل نماند.
مشاور استاندار خراسان شمالی در امور ایثارگران گفت: اشتغال فرزندان ایثارگران یکی از مشکلات اصلی در این حوزه است که دستگاه ها باید 25 درصد را لحاظ کنند و همچنین بخش خصوصی باید اجرایی کند که متاسفانه رعایت نمی کنند چرا که اگر این امر صورت گیرد مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.
بتول شیرزادی با اشاره به بیمه تکمیلی و مشکل برای درمان ایثارگران گفت: به دستگاه ها اطلاع رسانی شده که از اعتبارات خود بیمه را پوشش دهند و پی گیر جذب اعتبارات هستیم که تاکنون اکثر دستگاه ها ایثارگران را پوشش داده اند.
منبع : فرمانداری شیروان
تعداد بازدیدها : ۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده