۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خبر خوش فرماندار اسفراین در جلسه شورای اداری

تحقق صددرصدی سه پروژه مهم عمرانی سفر هیات دولت به استان تا پایان سال

طاهر رستمی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور فرماندهی انتظامی استان، امام جمعه، اعضای شورای تامین و اداری و جانشین سابق فرماندهی انتظامی استان ، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان و همچنین خانواده فرمانده فقید انتظامی شهرستان صبح امروز برگزار شد خبر خوش تحقق صددرصدی سه پروژه مهم عمرانی سفر هیات دولت به استان تا پایان سال را اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین طاهر رستمی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهدا، آرمان های امام راحل و همراهی همیشگی مردم است .
 
رستمی افزود : حضور همیشه در صحنه مردم و پایبندی به انقلاب و نظام باعث شده است که دشمن دچار سردرگمی شود در این جلسات مسئولین باید هم قسم، همدل و همراه برای خدمت به مردم باشند و در این شرایط است که تحریم‌های دشمنان بی اثر خواهد ماند.
وی در ادامه افتتاح پروژه های عمرانی در شرایط تحریم را پاسخ محکم به دشمنان نظام عنوان کرد و افزود: تاکید مقام معظم رهبری بهره برداری از پروژه های عمرانی توسط دولتمردان در هفته دولت است .
وی در ادامه جلسه از افتتاح چندین پروژه مهم سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد و گفت: خبر خوش اینکه استاندار خراسان شمالی در نشست با دکتر نوبخت
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تحقق صد درصدی سه پروژه مهم علاج بخشی سد بیدواز، بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان و مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین پروژه راه آهن اسفراین،جوین در جلسه استانی خبر داد.
رئیس شورای اداری شهرستان اسفراین در ادامه جلسه به شیوع گسترده بیماری کرونا ویروس اشاره داشت و گفت: بعضاً شاهده برگزاری مراسمات در شهر و روستا هستیم که لازم است دادستان انقلاب اسلامی شهرستان جهت جلوگیری از برگزاری مراسمات گسترده و تاکید بر رعایت دستور دستورالعمل های بهداشتی ورود پیدا کنند.
فرماندار اسفراین ضمن تقدیر از  تلاشهای مجموعه خدوم ناجا در موضوعات مختلف بیان داشت:امنیت شهرستان مرهون تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی است.
رستمی با گرامیداشت یادو خاطره شهید خدمت سرهنگ مهری ، وی را فرماندهی دلاور، ارزشی و پرمهر توصیف کرد و گفت: پای کار بودن و همیشه در صحنه حضور داشتن از خصوصیات بارز فرمانده فقید اسفراین بود .
 رئیس شورای اداری شهرستان اسفراین گفت : کسانی که با جناب سرهنگ مهری کار کرده اند وی را به عنوان دوست برادر و تکیه گاه می شناختند و امنیت شهرستان مرهون زحمات  و تلاش شبانه روزی این فرمانده برزگوار بود .
 
امام جمعه اسفراین در جلسه شورای اداری
 
احساس امنیت در شهرستان با تکیه بر نیروی ناجا
 
قدیر محمدیان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان اسفراین با اشاره به خصوصیات بارز فرمانده فقید انتظامی شهرستان گفت:  امنیت شهرستان با تکیه بر خدمات نیروی انتظامی شکل گرفته است .
 
امام جمعه اسفراین در دومین جلسه شورای اداری با گرامی داشت یاد فرمانده فقید شهرستان، به پنج خصوصیت بارز جناب سرهنگ مهری اشاره داشت و گفت: وی در لباس وظیفه، مردم را ناموس خود می دانست ،اهل سخاوت و دارای اعتماد به نفس قوی بود.
 
 قدیر محمدیان ادامه داد: در فضای امنیتی راستگو بودن و صادق بودن با مردم و دوستانش  و همچنین شجاعتش مثال زدنی بود.
 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان:
 
هشت سال دفاع مقدس نگذاشت تا انقلاب به انحراف کشیده شود
 
سرهنگ امیری در دومین جلسه شورای اداری اسفراین گفت: در چهلمین سالگرد دفاع مقدس می خواهیم به دنیا نشان دهیم که می توانیم ، همانطور که در هشت سال دفاع مقدس توانستیم دشمن را به عقب برانیم .
وی برگزاری گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را انتقال این گنجینه ارزشمند به نسل های فعلی و آینده عنوان کرد و گفت: برنامه های متعددی از سوم خرداد تا پایان اسفند سال ۹۹ به تعداد ۴۳ برنامه محوری در استان در گرامیداشت این هفته برگزار خواهد شد.
 
وی چاپ ۵۰ عنوان کتاب ، احداث باغ موزه دفاع مقدس و همچنین برگزاری ۵ یادمان شهدای گمنام را از محوری ترین این برنامه ها عنوان کرد و افزود: بناست که برگزاری یکی از یادمان های شهدای گمنام در شهر صفی آباد اسفراین برگزار شود .
 
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همچنین تدوین دانشنامه دفاع مقدس را یکی از برنامه های آتی این بنیاد بیان کرد و اظهار داشت: در تدوین این دانشنامه به نقش روحانیت نقش زنان در دفاع مقدس اشاره شده است.
 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین
 
فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی
 
سردار مظاهری در جلسه شورای اداری شهرستان اسفراین شهدای هشت سال دفاع مقدس را سند های پر افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: افتخار می‌کنیم به عنوان نیروی خدمتگزار و خادم مردم حتی در نقاط صفر مرزی در جهت تامین امنیت مردم خدمت می کنیم.
فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی ادامه داد: امنیت امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت حضور مردم همیشه در صحنه و همراهی با  نیروی انتظامی بعنوان یکی از ارکان مهم کشور ، هست .
وی گفت: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی خدمتگزار بیشترین ارتباط را با مردم دارند و مردم شایسته خدمت و احترام هستند.
 سردار مظاهری خاطرنشان کرد: در استان در تامین امنیت و پیشگیری از  آسیب های اجتماعی دغدغه‌ای نداریم و رقم بسیاری از جرائم خشن به صفر رسیده است.
 
وی با توصیف اوصاف فرمانده فقید اسفراین افزود: در کلام سرهنگ مهری «نه» وجود نداشت و همیشه در همه صحنه ها و موضوعات پای کار بود .
 
سرهنگ بدری ،جانشین سابق فرماندهی انتظامی استان نیز در ادامه این جلسه ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فرمانده فقید انتظامی اسفراین، بیان داشت: جناب سرهنگ همیشه به درجات پایین خودش توجه ویژه داشته و سربازان تحت خدمت خود را برادران خود در سنگر خدمت می نامید.
 
روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین
 
در دومین جلسه شورای اداری شهرستان اسفراین
 
معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان اسفراین
 
در دومین جلسه شورای اداری شهرستان اسفراین با حضور فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی،ضمن تقدیر از از زحمات فرمانده فقید انتظامی شهرستان،آیین معارفه فرمانده انتظامی اسفراین برگزار شد.
 
 
 در این مراسم با حکمی از سوی سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور و با حضور سردار مظاهری، فرمانده  انتظامی استان خراسان شمالی، سرهنگ مجید یگانه پور به‌عنوان فرمانده جدید انتظامی‌ شهرستان اسفراین معرفی شد .
 
تجلیل فرماندار اسفراین و فرماندهی انتظامی استان از خانواده جناب سرهنگ مهری
 
در پایان جلسه شورای اداری امروز،ضمن گرامی داشت یاد و خاطره سرهنگ جاوید مهری،  فرمانده فقید انتظامی شهرستان اسفراین، فرماندار و رئیس شورای اداری شهرستان اسفراین و فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی از خانواده جناب سرهنگ جاوید مهری با اهدا لوح، تجلیل کردند.
 

منبع : فرمانداری اسفراین
تعداد بازدیدها : ۵۶۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی