۱۳۹۹/۰۶/۰۱
استاندار خراسان شمالی:

بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت افتتاح می شود

همزمان با آغاز هفته دولت گلزار شهدای شهرستان بجنورد با حضور استاندار خراسان شمالی، معاونان استاندار و مسئولان ارشد استان غبارروبی و عطر افشانی شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل استانداری خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی در این آیین با بیان افتتاح بیش از ۲۵۰۰ میلیارد تومان پروژه در هفته دولت، گفت:قطعا خدماتی که به مردم ارائه می شود توسط مدیران و تمام اجزای حاکمیت صورت میگیرد دکتر محمد علی #شجاعی اظهار داشت: اگر این همکاری و انسجام در سطح استان و کشور نبود امکان ارائه این پروژه ها به مردم وجود نداشت.
وی افزود: درسی که جهان بشریت از واقعه عاشورا می گیرد درس استقامت، ایثار، معرفت و شعور است و اگر این درس نبود امکان پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن وجود نداشت.
#شجاعی تصریح کرد: عاشورا این امکان را فراهم آورد تا نظام جمهوری اسلامی بیش از ۴ دهه تداوم یابد و موجب شد تا این نظام بیمه شود.
وی بیان کرد: واقعه عاشورا درس ایثار، آزادگی ، ولایت مداری و حرکت در مسیر هدایت بشری را یاد داد و شهیدان رجایی و باهنر هم شور و هم شعور حسینی داشتند.
#شجاعی افزود: هر جا و هر کسی فقط نگاه ظاهربین به واقعه عاشورا داشت حضور آنان به نظام صدمه زد. وی اظهار داشت: مصادف شدن هفته دولت و آغاز ایام محرم این درس را به ما می دهد که در مسیر خدمت گذاری به مردم و حرکت به سوی پیشرفت و آبادانی راه مشخص شود.
وی همچنین با گرامی داشتن یکم شهریورماه روز پزشک نیز خاطرنشان کرد: از تمام تلاش های شبانه روزی جامعه پزشکی استان در چند ماه اخیر تشکر می کنیم که بار دیگر درس از خودگذشتگی و ایثار را به نمایش گذاشتند.
شجاعی افزود: اگر یاری مردم، روحانیت و تمام مسئولان استان نبود بدون شک شاهد اداره و مدیریت بیماری کرونا نبودیم. 

منبع : اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۷۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی