تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۸
کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان شهرستان فاروج به مدیریت فرماندار فاروج برگزار گردید
در کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان شهرستان اتفاق افتاد: برخورد قاطع با یک نانوایی متخلف و پلمپ ان به مدت ۳ ماه و کسر ارد یک واحد دیگر
کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان شهرستان فاروج به مدیریت فرماندار فاروج برگزار گردید
در روز سه شنبه مورخ 1399/11/28 کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان شهرستان به مدیریت آقای دکتر ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج و حضور مهندس قاسم زاده معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و مدیران دستگاه های عضو این کارگروه در سالن شهید باهنر فرمانداری فاروج برگزار گردید.

در این جلسه و پس از بررسی گزارش بازدیدهای صبح و ظهر امروز از نانوایی های سطح شهرستان درخصوص پلمب یک واحد نانوایی متخلف به مدت سه ماه و همچنین جریمه یک واحد خبازی دیگر به دلیل عدم رعایت ساعت پخت؛ تصمیم گیری گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج نجفی که در کارگروه ساماندهی گندم آرد و نان شهرستان سخن میگفت ضمن تأکید بر برخورد قاطع با متخلفین عرضه نان در شهرستان از زحمات متصدیان زحمت کش نانوایی های شهرستان تشکر نموده و گفت: « نظارت بر واحد های خبازی نباید به عنوان عدم درنظر گرفتن زحمات نانوایان شهرستان قلمداد شود؛ امّا با تخلفات نیز برخورد خواهد شد».

همچنین براساس مصوبه این کارگروه روستاهای دارای آرد خانه پزی پس از تصویب کارگروه متناظر استانی دارای نانوایی خواهند شد و همچنین درخصوص سهمیه آرد نانوایی های شهرستان براساس کیفیت نان عرضه شده به مشتری تصمیم گیری خواهد گردید.

روابط عمومی فرمانداری فاروج
منبع : فرمانداری فاروج