تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۹:۲
پرونده ۸ تولیدکننده حوزه کشاورزی ، بهداشتی و صنعتی بررسی شد
در ششمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور فرماندار اسفراین به ۷ پرونده تولیدکننده بخش کشاورزی ، بهداشتی و صنعتی رسیدگی شد.
پرونده ۸ تولیدکننده حوزه کشاورزی ، بهداشتی و صنعتی بررسی شد

:white_small_square:به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اسفراین ، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسفراین به ریاست طاهر رستمی فرماندار و اعضای کارگروه و جمعی از سرمایه گذاران حوزه کشاورزی و دامی و همچنین بهداشتی و صنعتی به منظور بررسی مشکلات واحدهای تولیدی برگزار شد .

:white_small_square:طاهر رستمی در این جلسه گفت: اعضای کارگروه رفع موانع تولید تلاش می‌کنند با تسهیل در شرایط رفع موانع تولید از کسانی که در چرخه تولید کشور فعالیت دارند حمایت کنند و نگذارند این چرخه به رکود تبدیل شود .

:white_small_square:رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان اسفراین ادامه داد: حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است و همچنین رونق و افزایش اشتغال را  نیز جزو برنامه های اولویت دار این کارگروه قرار داد.

:white_small_square:گفتنی است در این جلسه به پرونده ۸ تولید کننده و سرمایه گذار تولیدی در بخش کشاورزی، بهداشتی و صنعتی  رسیدگی شد و راهکارهای لازم جهت رفع موانع تولیدی با حضور سرمایه گذار و دستگاهها و بانکهای متولی ارائه گردید .

:round_pushpin:فرماندار اسفراین در نشست امروز از آقای حمید برغمدی مسئول دفتر خدمات سرمایه گذاری شهرستان اسفراین به دلیل اهتمام وی در کمک به پیگیری و رفع موانع تولیدی و جذب سرمایه گذار با اهدا لوح تقدیر کردند.
منبع : فرمانداری اسفراین