تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ | ۲۰:۴
افتتاح مدرسه روستای دالنجان کردیه با حضور فرماندار فاروج و مسئولین استانی
افتتاح مدرسه روستای دالنجان کردیه با حضور فرماندار فاروج و مسئولین استانی
در روز پنج شنبه مورخ 1400/04/24 مراسم افتتاح مدرسه دوکلاسه روستای دالنجان کردیه با حضور آقای دکتر ابوالحسن نجفی فرماندار فاروج، آقایان الهی مدیرکل کمیته امداد، محمدی مدیرکل بنیاد مسکن، فلاح مدیرکل سازمان نوسازی مدارس خراسان شمالی به همراه هیئت مدیره انجمن خیریه نائبه الزهرا و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در روستای دالنجان کردیه از توابع بخش مرکزی شهرستان فاروج برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فاروج، نجفی فرماندار فاروج در این مراسم ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران احداث این مدرسه با اشاره به تقش مستقیم خیریه نائبه الزهرا در خدمت رسانی به روستای محروم دالنجان گفت: « عمل خیریه و انفال در دین مبین اسلام جزو برترین اعمال بوده و الحمدا... در شهرستان فاروج این سنت حسنه در حال احیا شدن می باشد،  فرماندار فاروج در ادامه گفت « خیرین در فاروج با کمک های خود در زمینه های مختلف همواره یاری گر دولت در خدمت رسانی به مردم بوده اند و از همه خیرین به نمایندگی از مردم مومن شهرستان تشکر می نمایم».

فرماندار فاروج هزینه صرف شده برای ساخت این مدرسه را ۴۵۰ میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: این مدرسه دوکلاسه در ۸۱ متر مربع و در زمینی به مساحت ۶۸۶ متر مربع با مشارکت خیرین و نوسازی مدارس احداث شده است.

درادامه مراسم تفاهم نامه همکاری موسسه خیریه با فرمانداری و کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان برای احداث مشارکتی خانه بهداشت روستای دالنجان کردیه، مشارکت دو میلیارد و پانصد میلیون ریالی برای احداث مدرسه در محل مسکن مهر شهر فاروج، مشارکت دومیلیارد و نهصد میلیون ریالی خیرین در زمینه کمک به احداث مسکن محرومین و همچنین تعیین پنج طرح زیرساختی و اولویت دار شهرستان برای محرومیت زدایی جهت جلب همکاری خیرین؛ به امضای مسئولین حاضر در جلسه رسید.


روابط عمومی فرمانداری فاروج
منبع : فرمانداری فاروج